תקנון האתר

אנא קראו בעיון את מדיניות אתר BUYIM. הזמנת מוצרים או ביצוע פעולות כלשהן באתר BUYIM היא אישור על ידכם כי קראתם את מדיניות הפרטיות שלנו וכי הנכם מסכימים ומאשרים את כל הוראותיה של מדיניות פרטיות זו, המהווה הסכם מחייב ביניכם לבין האתר ולפיכך שתהליך ההזמנה, הקניה והרכישה באתר BUYIM יהא כפוף לתנאים המפורטים במדיניות הפרטיות הזו.

עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הקונה/מזמין למוכר/ספק.

בעלי אתר BUYIM שומרים לעצמם את הזכות לשנות את התקנון לפי שיקול דעתם הבלעדי ורשאים להפסיק את פעילות האתר בכל רגע אשר יחליטו לבצע את פעולה זו. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

כללי

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
ניתן לרכוש את המוצר באתר בהתאם למלאי של הספק.
הרכישה באתר הינה באמצעות פייפאל או כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ.
החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

המזמין יידרש למלא כל פרטי ההזמנה המופיעים באתר ויקבל הודעה ראשונית על קליטתה, לקוחות חוזרים ירשמו שם משתמש וסיסמה בלבד . אישור קליטת הנתונים אינו מחייב לספק את המוצרים המוזמנים אלא מעיד על קליטת פרטי ההזמנה במערכת בלבד .

סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת ההזמנה ועיבודה. במקרה בו יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר או בכל פרט אחר הנוגע למזמין, יהא הספק רשאי לבטל את ההזמנה מבלי לחייב את המזמין . 

תנאי תשלום

התשלום באמצעות פייפאל או כרטיסי אשראי בכפוף לרשום בעגלת הקניות. 

את פרטי כרטיס האשראי ניתן להכניס לאתר המאובטח שלנו בבטחה וללא כל חשש פרטי האשראי אינם נשמרים באתר.

אספקה והובלת המוצר

היבואן/ספק המוצר ידאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 10 ימי עסקים.
החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה/שירותי הדואר והשליחיות. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה BUYIM הפוסקת הבלעדית.
המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות שליחים. מוצרים שיספקו באמצעות דואר ישראל יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים שאינם מסופקים באמצעות שליחים אינם ניתנים לבקרה ע"י הספק ואינם בשליטתה והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד החברה עקב שיבושים באספקה שלא באמצעות שליח. אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם הספק/יבואן ובכפוף לרשימת הישובים של הספק/יבואן בהם מתבצעת שליחות עד הבית. למשלוחים אשר נשלחו בדואר שליחים עם חברת שליחויות פרטית אין מס' מעקב אולם יצרו עמכם קשר לתיאום. בכל עיכוב או בעיה, ניתן לברר עמנו את סטטוס המשלוח מול חברת השליחויות.

חשבונית

החשבונית תשלח לתיבת הדואר האלקטרוני באופן אוטומטי לאחר הרכישה  וכן תישמר  באתר בחשבון שלכם. 

חשבונית פיזית לא תצורף למשלוח שלכם כך תוכלו לשלוח מתנה ללא חשש שיחשפו פרטי התשלום. 

החזרות וביטולים

הקפידו לבדוק היטב לפני פתיחת המוצר אם אכן זהו המוצר שהזמנתם או מעוניינים בו. 

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. יש לשלוח מייל ובו תאריך רכישה, קבלה וסיבת החזרה .ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהספק המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר למשרדי הספק כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית וסגור בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.

במקרה של ביטול העסקה, עלות החזרת המוצר באחריות הלקוח. 

אין החלפת/החזרת מוצרים שאריזתם לא ניתנת לאטימה.

אחריות ושירות

האחריות למוצרים בהתאם לאחריות הניתנת ע"י כל ספק וזאת מסומן על גבי אריזת המוצר ובעמוד המוצר באתר שלנו. במידה ומוצר התקלקל בתום תקופת האחריות, תוכלו לשולחו לספק לבדיקה ובמידה וניתן לתקנו הספק עשוי לגבות עלות תיקון בהתאם לתקלה.

מהו תחום האחריות שלנו?

איננו אחראים לנזק ו/או הפסד כלשהו שייגרם למזמין באתר החנות BUYIM ו/או לצד שלישי אחר כלשהו כתוצאה משימוש ו/או רכישה המתבצעת באתר החנות BUYIM. האמור לעיל, הינו לרבות מקרה של רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעל הכרטיס, ו/או כל פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג' כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק.

BUYIM לא תישא בכל אחריות לנזק שייגרם למזמין במישרין או בעקיפין, וזאת עקב איחור במועד האספקה או מכך שסופקו מוצרים פגומים או לא תקינים, למעט אם הפגם או הקלקול נבעו מרשלנות של האתר BUYIM.

למען הסר ספק מובהר, כי אחריות BUYIM תהא מוגבלת בכל מקרה עד לגובה סכום המוצר בלבד.

מובהר בזאת, כי מידע בקשר למוצרים המופיעים באתר BUYIM הינו לעיתים לקוח מיצרני המוצרים, ולפיכך אין BUYIM אחראית על מידע זה.

המזמין יישא באחריות מלאה לנזק מכל מין וסוג שהוא שייגרם לו ו/או לאתר BUYIM ו/או לצד שלישי אחר כלשהו בגין טעות שביצע המזמין בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיו"ב.

אתר BUYIM עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילות האתר ויחד עם זאת המזמין פוטר את BUYIM מכל אחריות לנזק מכל מין וסוג שהוא שעלולים להיגרם לו ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מפעילות באתר ו/או מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.

התמונות באתר הן להמחשה בלבד.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
BUYIM
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart